KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12542094
nr 1254 2094
Carl August Fahlgren
(1819-1905)
Oljemålning, Carl August Fahlgren (1819-1905), Landskap med väderkvarn. Signerad, daterad 1894. Olja på duk, 32x47
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:27:02
8/5 09:37:54